Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
83.09 GBP
91.84 GBP
10-07-2025 09:35:37
91.84 GBP
91.84 GBP
04-12-2025 02:30:05
91.84 GBP
91.84 GBP
04-12-2025 06:33:04
| Black ink cartridges quantity | 1 |
|---|---|
| Black ink volume | 200 ml |
| Brand compatibility | Epson |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Country of origin | Indonesia |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Multipack | No |
| OEM code | C13T913700 |
| Package depth | 215 mm |
| Package Height | 115 mm |
| Package width | 40 mm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Light black |
| Products per master (outer) case | 12 pc(s) |
| Products per pallet | 864 pc(s) |
| Type | Original |
