Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
743.00 GBP
1091.00 GBP
08-04-2026 13:31:12
869.73 GBP
1091.00 GBP
20-09-2024 14:32:16
1091.00 GBP
1091.00 GBP
30-03-2026 03:16:21
| Autocutter durability | 1.5 million cuts |
|---|---|
| Colours | No |
| Font styles | ANK |
| Harmonized System HS code | 84433210 |
| Media Thickness | 0.06 - 0.09 mm |
| Paper dimensions | 58 mm - 83 mm |
| Products per pallet | 36 pc(s) |
| Sound pressure level (printing) | 55 dB |
