Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
29.72 GBP
33.47 GBP
13-04-2025 15:37:43
33.47 GBP
33.47 GBP
30-07-2024 18:15:37
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatibility | Epson TM-J8000 |
| Country of origin | Japan |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Package depth | 145 mm |
| Package Height | 45 mm |
| Package width | 105 mm |
| Pallet height | 128.4 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 2160 pc(s) |
| Type | Original |
