Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Core diameter | 5.08 cm |
|---|---|
| Country of origin | Switzerland |
| Finish type | Matt |
| Media Weight | 375 g/m² |
| Package depth | 126 mm |
| Package Height | 378 mm |
| Pallet height | 50 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 72 pc(s) |
| Roll length | 6.1 m |
