Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
242.58 GBP
250.21 GBP
16-07-2025 01:23:22
250.21 GBP
250.21 GBP
10-07-2025 10:54:42
| Country of origin | Switzerland |
|---|---|
| Finish type | Matt |
| Media Weight | 375 g/m² |
| Package depth | 1160 mm |
| Package Height | 126 mm |
| Pallet height | 63 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 30 pc(s) |
| Roll length | 12.2 m |
