Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
889.29 GBP
889.29 GBP
09-04-2024 10:15:03
| Connectivity | USB 2.0 |
|---|---|
| Depth | 36.0 cm |
| Drivers | TWAIN, WIA, ISIS (Web download) |
| Electrical Frequency | 50 to 60 Hz |
| Electrical Power Consumption | 21 W |
| Electrical Power Consumption Standby | 4.1 W |
| Electrical Voltage | 100 to 240 V AC |
| Form factor | Desktop |
| Grade | A- |
| Height | 12.90 cm |
| Interface | 1 x RJ-45 |
| Light source | ReadyScan LED Technology |
| Maximum paper size | A4 |
| Maximum resolution | 1200dpi |
| Media supported | A4, A5, A6, B5, Letter, Legal, Executive |
| Network card data link protocol | Ethernet |
| Network ready | Yes |
| Operating humidity | 10 to 80 % |
| Scanner type | Flatbed Scanner |
| Technology | Scanner |
| USB Ports | 1 x USB 2.0 Type B |
| Warranty | 12 Months Warranty |
| Weight | 6.48 kg |
| Width | 49.50 cm |
