Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Edition | Unabridged edition |
|---|---|
| Height | 7 mm |
| Imprint | Audible Studios on Brilliance Audio |
| ISBN | 9781531810924 |
| Languages | English |
| Publisher | Brilliance Audio |
| Spine width | 1 mm |
| Width | 6 mm |
