Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
130.10 GBP
166.95
15-01-2026 18:54:17
150.15 GBP
166.95
20-09-2024 14:30:49
166.95 GBP
166.95
17-12-2024 02:41:44
| Battery type | Built-in battery |
|---|---|
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Cables included | USB Type-C |
| Colour | Olive |
| Connectivity technology | Wireless |
| Control type | Touch |
| D | Debenhams Decathlon Direct vacuums Dunelm Dyson Outlet |
| Depth | 17 mm |
| Ear coupling | Intraaural |
| Fast charging | Yes |
| G | Get the Label Outlet Gtech |
| Headset type | Binaural |
| Height | 21.1 mm |
| Plug and play | Yes |
| Quantity | 1 |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Talk time | 3.5 h |
| Wearing style | In-ear |
| Width | 20.9 mm |
| Wireless charging | Yes |
