Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
22.00 GBP
22.00 GBP
28-06-2025 04:25:32
| Author | Lemire, Jeff Villarrubia, Jose (Introduction by) |
|---|---|
| Binding | Paperback |
| Edition | Graphic ed |
| Height | 334mm |
| Imprint | Vertigo |
| ISBN | 9781401280468 |
| Language | English |
| Number of pages | 304 |
| Publication date | 19 Jun 2018 |
| Spine width | 22mm |
| Weight | 506g |
| Width | 259mm |
