Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
22.00 GBP
22.00 EUR
29-04-2026 17:58:31
| Height | 259mm |
|---|---|
| Imprint | Vertigo |
| ISBN | 9781401276805 |
| Languages | English |
| Publication date | 12 Sep 2017 |
| Publisher | DC Comics |
| Spine width | 19mm |
| Weight | 482g |
| Width | 171mm |
