Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Case colour | Black |
|---|---|
| CPU Family | Marvell Armada 385 |
| CPU Speed | 1.3 GHz |
| Depth | 142 mm |
| Disk form factor | 2.5 & 3.5 |
| Disk Size | 3.5", 2.5" |
| Drive interface | SATA III |
| Electrical Frequency | 50 - 60 Hz |
| Electrical Power Consumption | 7.27 W |
| Electrical Voltage | 100 - 240 V |
| Enclosure Type | Server Enclosure |
| Height | 120 mm |
| Memory size | 0.5 MB |
| Memory type | DDR3L |
| Operating temperature | 5 - 40 øC |
| Pc connection type | USB 3.1 |
| RAID Support | 0,1,5,6,10,JBOD |
| Relative humidity | 5 - 95% |
| RJ-45 ports | x 2 |
| Specification | No |
| USB Ports | x 2 (3.1) |
| Warranty | 1 Year |
| Width | 105 mm |
