Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
2539.25 GBP
3380.14 EUR
30-11-2025 21:32:40
3380.14 GBP
3380.14 EUR
15-07-2025 05:23:05
| AC input voltage | 100 - 240 V |
|---|---|
| Brand compatibility | Synology |
| Browser supported | Chrome, Firefox, Edge, Internet Explorer 10 onwards, Safari 10 onwards |
| Built-in processor | Yes |
| Cables included | AC, LAN (RJ-45) |
| Colour | Black |
| COM ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN ports | 4 |
| Harmonized System HS code | 85219000 |
| HDD interface | Serial ATA |
| HDD size | 3.5" |
| Internal memory | 8000 MB |
| Languages support | Multi |
| Maximum storage capacity | 113246208 MB |
| Operating relative humidity | 5 - 95 % |
| Operating temperature | 0 - 40 °C |
| RAID levels | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
| Storage temperature | -20 - 60 °C |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 |
| Video formats supported | H.264, H.265, MPEG4 |
| Video input channels | 32 channels |
