Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
7.99 GBP
13.23 GBP
23-05-2026 16:56:28
13.23 GBP
13.23 GBP
23-05-2026 14:53:07
| Dimensions | 163x190 |
|---|---|
| Edition | Reprint |
| Edition statement | Special ed |
| Format | 32 pages |
| Height | 156 mm |
| Imprint | Alison Green Books |
| ISBN | 9781407178707 |
| Languages | English |
| Publication place | London, United Kingdom |
| Publisher | Scholastic |
| Spine width | 24 mm |
| Weight | 354 g |
| Width | 150 mm |
