Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
331.99 GBP
331.99 EUR
| Closest focusing distance | 0.23 m |
|---|---|
| Colour | Black |
| Component for | SLR |
| Filter size | 55 mm |
| Length | 8 cm |
| Lens mount interface | Sony A-mount |
| Lens type | Prime Lens |
| Macro ratio | 1:1 |
| Maximum aperture | F2.0 |
| Suitable for | Sony DSLR camera |
| Type of use | Portrait,Food,Macro |
