Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
17.00 GBP
17.00 GBP
26-04-2026 11:17:38
| Height | 160mm |
|---|---|
| Imprint | Von Krumm Publishing |
| ISBN | 9780956732163 |
| Languages | English |
| Number of pages | 260 |
| Publication date | 01 Dec 2017 |
| Spine width | 26mm |
| Weight | 672g |
| Width | 235mm |
