Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
54.94 GBP
54.94 GBP
01-04-2026 13:33:29
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
|---|---|
| Depth | 100 mm |
| HDD Capacity | 320 GB |
| HDD number of heads | 2 |
| HDD size | 2.5" |
| HDD speed | 5400 RPM |
| Height | 7 mm |
| Interface | Serial ATA III |
| Non-operating shock | 900 G |
| Non-operating vibration | 5 G |
| Operating shock | 400 G |
| Operating vibration | 1 G |
| Power consumption (read) | 1.5 W |
| Power consumption (StandBy) | 0.18 W |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Storage drive buffer size | 8 MB |
| Weight | 92 g |
| Width | 69.8 mm |
