Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
2001.00 GBP
2001.00 GBP
| Average latency | 5.56 ms |
|---|---|
| Depth | 69.8 mm |
| HDD Capacity | 1000 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5" |
| HDD speed | 5400 RPM |
| Height | 9.5 mm |
| Interface | Serial ATA III |
| Non-operating shock | 900 G |
| Non-operating vibration | 5 G |
| Operating shock | 350 G |
| Operating vibration | 1 G |
| Power consumption (read) | 3.3 W |
| RoHS compliance | Yes |
| Storage drive buffer size | 64 MB |
| Type | Hybrid-HDD |
| Weight | 117 g |
| Width | 100 mm |
