Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
128390.00 GBP
128390.00 GBP
| Adapter included | Yes |
|---|---|
| Capacity | 131072 MB |
| Colour | Black, Red |
| Depth | 1 mm |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Height | 15 mm |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Package type | Blister |
| Protection features | Shock resistant, Water resistant, X-ray-proof |
| SD adapter dimensions (WxDxH) | 24 x 32 x 1.4 mm |
| Size | 128GB |
| Weight | 0.4 g |
| Width | 11 mm |
