Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
7.99 GBP
11.60 GBP
16-05-2026 05:41:14
11.60 GBP
11.60 GBP
16-05-2026 06:30:26
| Edition | Paperback original |
|---|---|
| Height | 196 mm |
| Imprint | Hodder Children's Books |
| ISBN | 9781444939477 |
| Languages | English |
| Number of pages | 179 |
| Publisher | Hachette Children's Group |
| Spine width | 15 mm |
| Weight | 212 g |
| Width | 128 mm |
