Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
7.99 GBP
11.60 EUR
18-05-2026 08:36:24
11.60 GBP
11.60 EUR
18-05-2026 09:08:49
| Dimensions | 197 x 135 x 15 mm |
|---|---|
| Edition | Paperback original |
| Height | 129 mm |
| Imprint | Hodder Children's Books |
| ISBN | 9781444939453 |
| Languages | English |
| Number of pages | 175 |
| Publisher | Hachette Children's Group |
| Spine width | 18 mm |
| Weight | 210 g |
| Width | 196 mm |
