Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
161.99 GBP
161.99 EUR
16-05-2026 15:51:58
| AC input frequency | 50/60 Hz |
|---|---|
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Colour | Black |
| Connectivity technology | Wired |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN ports | 2 |
| Input current | 0.6 A |
| Interfaces | 2 x 10/100/1000 Mbps Ethernet Ports1 x USB 3.0 Port |
| Number of Users | 15000 user(s) |
| Operating relative humidity | 10 - 90% |
| Operating temperature | 0 - 50 °C |
| Storage relative humidity | 5 - 90% |
| Storage temperature | -40 - 70 °C |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 |
| Warranty | Limited Lifetime |
