Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
25.99 GBP
32.89 EUR
31-03-2026 22:32:44
31.06 GBP
32.89 EUR
01-04-2026 06:22:07
32.89 GBP
32.89 EUR
31-03-2026 19:49:11
| AC input frequency | 50/60 Hz |
|---|---|
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Angle of rotation | 360° |
| Audio system | 2-way |
| Bluetooth | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Certification | FCC, IC, CE, NCC |
| Colour | White |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Connectivity technology | Wireless |
| DC output voltage | 9 |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Form factor | Dome |
| Frame rate | 15 fps |
| Harmonized System HS code | 85258900 |
| LED type | IR |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Mounting type | Ceiling/Desk |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Number of lenses | 1 |
| Operating relative humidity | 10 - 90 % |
| Operating temperature | 0 - 40 °C |
| Optical sensor size | 2.9" |
| Pan range | 0 - 360° |
| Placement supported | Indoor |
| Power source type | AC, DC |
| Resolución | 3 MP |
| Storage relative humidity | 5 - 90 % |
| Storage temperature | -40 - 70 °C |
| Supported video modes | 1080p |
| Tilt angle range | 0 - 114° |
| Type | IP security camera |
| Video compression formats | H.264 |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
