TracoPower TEP 75-2412WI-CMF DC/DC Converter Module
Brand
TracoPower
MPN:
TEP 75-2412WI-CMF
SKU:
TEP 75-2412WI-CMF
Sponsored
TracoPower TEP 75-2412WI-CMF DC/DC converter (module) 24 V DC 12 V DC 6.3 A 75 W No. of outputs: 1 x Content 1 pc(s)
Conrad Electronic
Access to the deal
Related products
TEP 150-2415WI 151.2W Power Converter
View Product
TracoPower TEP 100-1211 DC/DC Converter 12V DC 5V DC 20A 100W