Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
88.99 GBP
88.99 GBP
09-09-2025 12:19:04
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatibility | - WorkForce AL-C500DXN - WorkForce AL-C500DTN - WorkForce AL-C500DN - WorkForce AL-C500DHN |
| Country of origin | China |
| Package depth | 430 mm |
| Package Height | 165 mm |
| Package width | 135 mm |
| Page yield | 50000 pages |
| Print technology | Laser |
| Quantity | 1 |
