Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
97.38 GBP
97.38 GBP
25-03-2025 12:59:28
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatibility | EB-580, EB-585W, EB-585Wi, EB-595Wi, EB-1430Wi, EB-1420Wi |
| Country of origin | China |
| Lamp type | UHE |
| Package depth | 160 mm |
| Package Height | 143 mm |
| Package width | 140 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
