Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
46.44 GBP
46.44 EUR
07-05-2026 09:53:50
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Master outer case height | 19 cm |
| Master outer case length | 34 cm |
| Master outer case width | 32 cm |
| OEM code | C13S020476 |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Products per pallet | 420 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
