Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Country of origin | Japan |
|---|---|
| Finish type | Matt |
| Package depth | 480 mm |
| Package Height | 150 mm |
| Print media weight | 189 g/m² |
| Printing media thickness | 265 µm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 36 pc(s) |
| Roll length | 30.5 m |
| Weight | 3.3 kg |
