Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
79.74 GBP
99.53 EUR
22-01-2025 01:49:22
83.99 GBP
99.53 EUR
04-10-2024 06:15:29
86.99 GBP
99.53 EUR
13-10-2024 22:53:21
97.40 GBP
99.53 EUR
29-09-2025 18:56:37
99.53 GBP
99.53 EUR
09-10-2025 05:13:38
| Colour | Yellow |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Form factor | Toner Cartridge |
| Pallet height | 108.5 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Quantity per master outer case | 18 pc(s) |
| Quantity per pallet | 1584 pc(s) |
| Warranty | 1 Year |
