Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
25.91 GBP
33.99 EUR
24-05-2026 20:38:33
25.91 GBP
33.99 EUR
24-05-2026 19:10:23
33.99 GBP
33.99 EUR
24-05-2026 23:21:09
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | C13T15794010 |
| Pallet height | 48 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Products per pallet | 2400 pc(s) |
