Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
17.88 GBP
25.93 EUR
04-04-2026 16:19:30
17.88 GBP
25.93 EUR
04-04-2026 18:51:04
19.99 GBP
25.93 EUR
04-04-2026 18:00:47
25.93 GBP
25.93 EUR
04-04-2026 16:28:14
| Compatible products | StylusColor 400 600 800 850 900 Photo700 Photo750 PhotoEX |
|---|---|
| Master (outer) case gross weight | 15 g |
| Master outer case height | 33 cm |
| Master outer case length | 34.4 cm |
| Master outer case width | 23.8 cm |
| Pallet height | 132 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Paper dimensions | 210 mm x 297 mm |
| Print media weight | 124 g/m² |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Products per pallet | 2000 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
