Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
127.46 GBP
127.46 EUR
22-05-2026 12:54:06
| Adjustment | Fixed length |
|---|---|
| Colour | Black |
| Country of origin | China |
| Mounting type | Ceiling |
| Pallet height | 4.13 m |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 52 pc(s) |
| Weight | 3.2 g |
