Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
139.99 GBP
139.99 GBP
31-03-2025 15:26:19
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour | Black |
| Country of origin | China |
| Device compatibility | Scanner |
| Harmonized System HS code | 84439990 |
| Package depth | 434 mm |
| Package Height | 287 mm |
| Package width | 50 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
