Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
30.72 GBP
30.72 GBP
01-04-2026 16:22:55
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Certification | CE |
| Compatibility | - ColorWorks C831 |
| Country of origin | China |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | C13S020566 |
| Package depth | 90 mm |
| Package Height | 30 mm |
| Package width | 50 mm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
