Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatibility | - EPL-6200N - EPL-6200DTN - EPL-6200 - EPL- 6200DT |
| Country of origin | China |
| Package depth | 360 mm |
| Package Height | 230 mm |
| Package width | 160 mm |
| Page yield | 20000 pages |
| Pallet height | 100 cm |
| Pallet width | 120 cm |
| Print technology | Laser |
| Quantity | 1 |
