Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
267.38 GBP
267.38 GBP
26-05-2026 06:33:44
| Country of origin | Japan |
|---|---|
| Finish type | Lustre |
| Master outer case height | 17 cm |
| Master outer case length | 119.8 cm |
| Media Weight | 260 g/m |
| Package depth | 170 mm |
| Pallet height | 102 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Quantity per master outer case | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 24 pc(s) |
| Roll length | 30.5 m |
| Roll width | 111.8 cm |
