Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
10.87 GBP
21.58 EUR
02-04-2026 01:48:11
10.87 GBP
21.58 EUR
01-04-2026 19:14:04
17.99 GBP
21.58 EUR
02-04-2026 03:41:55
21.58 GBP
21.58 EUR
01-04-2026 13:32:47
| Colour | White |
|---|---|
| EC Commodity Code | 84439990 |
| Form factor | Card |
| ISPC Code | 10152 |
| Length | 15 m |
| number of sheets | 50 |
| Pack quantity | 1 |
| Paper finish | Glossy |
| Paper size | 4in x 6in |
| Paper Type | Photo |
| Spicers Number | 132144 |
| Vow Number | EP38854 |
| Weight | 0.23 kg |
| Wide | 10 m |
