Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
17.90 GBP
19.99 GBP
02-04-2026 02:01:40
17.99 GBP
19.99 GBP
01-04-2026 21:03:46
19.99 GBP
19.99 GBP
01-04-2026 13:32:56
| Finish type | Gloss |
|---|---|
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946612263 |
| Master outer case height | 14.5 cm |
| Master outer case length | 32.7 cm |
| Master outer case width | 28.3 cm |
| Media Weight | 183 g/m |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Products per pallet | 1600 pc(s) |
| Roll width | 10 cm |
