Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
215.57 GBP
215.57 EUR
13-10-2024 17:26:38
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour | Purple |
| Colour ink volume | 700 ml |
| Compatibility | SC-P9000V SC-P7000 SC-P7000V SC-P9000 |
| Country of origin | Indonesia |
| Harmonized System HS code | 84439990 |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | C13T804D00 |
| Original or compatible | Original |
| Package depth | 400 mm |
| Package Height | 145 mm |
| Package width | 60 mm |
| Pallet height | 9.6 m |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Violet |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Products per pallet | 168 pc(s) |
