Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
18.80 GBP
28.67 GBP
09-04-2024 10:09:45
21.99 GBP
28.67 GBP
23-12-2025 22:39:32
25.07 GBP
28.67 GBP
20-06-2025 15:37:53
25.09 GBP
28.67 GBP
07-04-2024 20:11:35
28.67 GBP
28.67 GBP
16-07-2024 17:30:36
| Black ink volume | 13 ml |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Certification | CE |
| Colour | Yes |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Compatibility | - Stylus Photo R800, 1800 |
| Country of origin | China |
| Depth | 116 mm |
| Height | 145 mm |
| Ink type | Ultra-Chrome |
| OEM code | C13T05474010 |
| Package depth | 33 mm |
| Package Height | 120 mm |
| Package type | Blister |
| Pallet height | 130.5 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Red |
| Quantity per pallet | 2400 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 59 g |
| Width | 246 mm |
| Yield | 400 pages |
