Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
77.27 GBP
95.39 GBP
29-08-2024 11:05:10
79.90 GBP
95.39 GBP
15-07-2025 08:53:47
84.30 GBP
95.39 GBP
20-06-2025 15:56:39
91.99 GBP
95.39 GBP
09-09-2025 12:22:24
95.39 GBP
95.39 GBP
21-07-2024 03:08:14
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink volume | 200 ml |
| Country of origin | Indonesia |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Multipack | No |
| OEM code | C13T913600 |
| Package depth | 215 mm |
| Package Height | 115 mm |
| Package width | 40 mm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Vivid light magenta |
| Products per master (outer) case | 12 pc(s) |
| Products per pallet | 864 pc(s) |
| Type | Original |
