Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
20.99 GBP
24.99 EUR
01-04-2026 16:21:24
24.99 GBP
24.99 EUR
01-04-2026 17:54:36
| Finish type | Gloss |
|---|---|
| Harmonized System HS code | 37032000 |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946612232 |
| Master outer case height | 26 cm |
| Master outer case length | 32 cm |
| Master outer case width | 23 cm |
| Media Weight | 183 g/m |
| Pack quantity | Product Comprises 1 Pack(s) - Each Containing 50 Sheet(s) - Total 50 Piece(s) |
| Paper finish | Glossy |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Products per pallet | 1440 pc(s) |
| Roll width | 21 cm |
