Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
24.43 GBP
24.43
13-05-2026 02:03:30
| AC input frequency | 50/60 Hz |
|---|---|
| AC input voltage | 220-240 V |
| Additional features | See Overview |
| Bulb power | 8.7 W |
| Bulb shape | A-Shape |
| Bulb type | LED |
| Colour | White |
| Colour temperature | 2700 K |
| Energy efficiency class | F |
| Interface | Wi-Fi |
| Manual | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Operating relative humidity | 10 - 90% |
| Operating temperature | 0 - 40 °C |
| Package type | Retail |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Sustainability certificates | RoHS |
| Type | Smart bulb |
| Warranty | 3 Years |
