Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
9.32 GBP
15.99 EUR
28-03-2026 20:49:23
13.96 GBP
15.99 EUR
04-12-2025 22:49:49
15.99 GBP
15.99 EUR
27-03-2026 07:26:34
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
|---|---|
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Beam angle | 220° |
| Bulb power | 8.7 W |
| Colour | White |
| Interface | Wi-Fi |
| Networking standards | IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Package type | Retail |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Smart bulb |
| Warranty | 3 Years |
| Wi-Fi standards | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
