Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
16.92 GBP
23.99
25-09-2025 02:43:08
23.99 GBP
23.99
22-12-2025 22:54:29
| Brightness adjustment | Yes |
|---|---|
| Bulb power | 8.7 W |
| Bulb shape | A-Shape |
| Bulb type | LED |
| Colour | White |
| Colour temperature | 2700 K |
| Harmonized System HS code | 94059900 |
| Housing material | Glass, Metal |
| Interface | Wi-Fi |
| Lamps quantity | 2 lamp(s) |
| Light colour | Variable |
| Light distribution | Non-directional |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Desk |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Package type | Retail |
| Placement | Ceiling, Wall |
| Power plug type | No plug |
| Power source type | AC |
| Type | Smart bulb |
| Warranty | 3 Years |
