Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Battery recharge time | 24 h |
|---|---|
| Cable length | 1.83 m |
| Capacity | 185 W |
| Compatibility | CE, EN 50091-1, EN 50091-2 |
| Input frequency | 50 Hz |
| Input voltage | 230 V |
| Manual | Yes |
| Number of batteries supported | 1 |
| Output voltage | 325 V |
| Weight | 4 kg |
