Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
21.93 GBP
21.93 EUR
01-04-2026 21:01:59
| AC input voltage | 100 - 240 V |
|---|---|
| Depth | 64 mm |
| Frequency Range | 2.4 - 2.4 GHz |
| Height | 100.3 mm |
| LED indicators | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum current | 13 A |
| Maximum input power | 1800 W |
| Placement supported | Indoor |
| Specification | No |
| Weight | 123.3 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 66.3 mm |
