Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
20.68 GBP
20.68
05-08-2024 07:30:19
| Certification | FCC, CE |
|---|---|
| Colour | Black |
| Data transfer rate | 3 Mbps |
| Depth | 6.8 mm |
| Dimensions | 23 x 39 x 40cm (W x H x D) |
| Height | 18.9 mm |
| Host interface | USB Type-A |
| Hot-Plug support | Yes |
| Internal | No |
| Operating relative humidity | 10 - 90% |
| Output interface | Bluetooth |
| Plug and play | Yes |
| Quantity | 1 |
| Range | 25 Metres |
| Refresh rate | 60Hz 2Ms Response Time |
| Removable antenna | No |
| RoHS compliance | Yes |
| Software | Software Setup IncludedDriver free installation |
| Storage relative humidity | 5 - 90% |
| User guide | Yes |
| Width | 14.8 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows XP |
| Wireless range | 20 m |
